magazynier - sort export F&A

Primary Location DOBRA STRYKOW, Polska Job ID R24007248

Sprawdź swoją kolejną możliwość w organizacji z listy Fortune Global 500. Wyobraź sobie innowacyjne możliwości, poznaj naszą satysfakcjonującą kulturę i pracuj z utalentowanymi zespołami, które pomagają Ci stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia. Wiemy, czego potrzeba, aby wprowadzić UPS w przyszłość – ludzi z wyjątkowym połączeniem umiejętności i pasji. Jeśli masz odpowiednie cechy i motywację, aby kierować sobą lub zespołami, istnieją stanowiska, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i wzniesiesz się na wyższy poziom.

Opis stanowiska:

Podsumowanie stanowiska
Osoba na tej pozycji odpowiada za załadunek, rozładunek, wysyłkę, odbiór, skanowanie, sortowanie i magazynowanie paczek. Do wykonywania zadań może wykorzystywać ciężki sprzęt. Na tej pozycji wykonuje się również inne zadania zgodnie z przydziałem w szybko zmieniającym się środowisku.

Obowiązki:

  • Nauka i prawidłowe przeprowadzanie obsługi paczek zgodnie z metodami UPS.
  • Załadunek i rozładunek paczek UPS na naczepy lub samochody do przewozu paczek.

Kwalifikacje:

  • Zdolność do podnoszenia do 70 funtów / 32 kg.
  • Umiejętność czytania i zapamiętywania kodów pocztowych.
  • Dyspozycyjność do pracy w elastycznych godzinach zmianowych, do 5 dni w tygodniu.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie – preferowane.

Typ pracownika etatowego:

Stały

UPS dokłada wszelkich starań, aby zapewnić miejsce pracy wolne od dyskryminacji, nękania i działań odwetowych.